Herfst Sale tot 40%. - Shop nu →

Winkelwagen 0

Nog €30,00 tot Gratis verzending

€30Gratis verzending

€65Luxe washbag

€90Neustrimmer Platinum

Je winkelwagen is nog leeg

Vind het apparaat dat bij je past, wij zorgen voor de rest.

Verder shoppen

Dit krijg je er gratis bij

Gratis verzending vanaf €30

Luxe washbag cadeau vanaf €65

Neustrimmer Platinum cadeau vanaf €90

Totaal €0,00
4,5 / 5 op Trustpilot
2 jaar garantie
100 dagen proef

Kies je regio

Nederland NL (EUR €)
Wellshave Barber Bro 3.0: gouden tondeuse, trimmer, foil shaver en neustrimmer op een donkere tafel Herfst Sale · tot 40%Jouw huid.
Jouw lijn.Wellshave.
In beeld: de 4 Foil Blade Baron™, vier foil-koppen voor je gezicht.Shop nu
4,5 op Trustpilot 100 dagen proberen Gratis verzending vanaf €30 Morgen in huis

Complete sets

Alles in één set. Meer voor je geld.

Coupe, baard en lichaam in één keer geregeld.

31% KortingBarber Bro 3.0 Barber Bro 3.0Tondeuse, trimmer, foil shaver en neustrimmer€129,95€189,90
7% KortingBarber Pack 3.0 Barber Pack 3.0Tondeuse, trimmer, foil shaver en neustrimmer€124,95€134,95
Barber Bro 2.0 Barber Bro 2.0Tondeuse, trimmer en foil shaver€109,95
16% KortingBarber Pack 2.0 Barber Pack 2.0Tondeuse, trimmer en foil shaver€104,95€124,95
31% KortingSkull Deal 3.0 Skull Deal 3.0Hoofdscheerder, extra scheerkop en travelbag€74,95€110,00
35% KortingShave Package 3.0 Shave Package 3.0Bodygroomer, neustrimmer en oplaadstation€64,95€99,95

Innovatie

Anders dan de rest. Dit is waarom.

SkinSafe-messen

Keramische mesjes die je huid nooit blootleggen, ook niet in je gevoelige zones. Trimmen zonder de sneetjes en ingegroeide haren van een gewoon mesje.

Waterdicht tot IPX7

Gewoon mee onder de douche. IPX7 betekent dat hij zelfs tegen kort onderdompelen kan.

Geïntegreerd LED-licht

Een lampje bij het mes laat elk haartje zien, voor precisie op plekken die je zelf slecht ziet.

Flexibele 7D-scheerkop

Zeven koppen die los bewegen en iedere contour van je hoofd volgen. Snel en gelijkmatig glad.

Instapmodellen

Goed beginnen met Wellshave.

16% KortingNeustrimmer Essential™ Neustrimmer Essential™Neus en oren€19,95€23,95
36% KortingThe Dial Master The Dial MasterBaard€34,95€54,95
50% KortingDual Groomer™ 2-in-1 Dual Groomer™ 2-in-1Lichaam€39,95€79,92
50% KortingScheerapparaat Elegant™ 4-in-1 Scheerapparaat Elegant™ 4-in-1Gezicht€39,95€79,92
38% KortingHead Shaver Deluxe Head Shaver DeluxeHoofd€54,95€90,00
35% KortingTondeuse Elegant™ Tondeuse Elegant™Coupe€59,95€92,79

Collabs

Word deel van de #wellshavefamilie.

@panz.o met Wellshave
@panz.o
@izimuscless met Wellshave
@izimuscless
@jens.de.krock met Wellshave
@jens.de.krock
@mehdilouber6 met Wellshave
@mehdilouber6
@fadi.debondgenoten met Wellshave
@fadi.debondgenoten
@nathan_languet met Wellshave
@nathan_languet
@flaviencella met Wellshave
@flaviencella
@maximvlierop met Wellshave
@maximvlierop
@bos_maarten met Wellshave
@bos_maarten
@lifeofosman.84 met Wellshave
@lifeofosman.84
@mathiasmeyvis met Wellshave
@mathiasmeyvis
@mr_mr_23 met Wellshave
@mr_mr_23
@oktaysahin.1 met Wellshave
@oktaysahin.1
@mkev.fit met Wellshave
@mkev.fit
@iwan.to.tri met Wellshave
@iwan.to.tri
@jeff_le_charismatique_ met Wellshave
@jeff_le_charismatique_
Volg @wellshave
Wellshave

Kies. Probeer. Houd hem.

Je bestelt vandaag, probeert honderd dagen in je eigen badkamer en houdt hem alleen als hij bevalt.

100 dagenproberen, anders geld terug
2 jaargarantie op het apparaat
Voor 23:59besteld, morgen in huis
Vind jouw apparaat Doe de quiz